Головна / Новини / Новини регіону / 21 квітня 2018 року на Олевщині пройшов загальнообласний день благоустрою

23.04.2018

Категорія: Новини регіону

21 квітня 2018 року на Олевщині пройшов загальнообласний день благоустрою

Традиційно навесні упорядковуємо та озеленюємо території населених пунктів. Цієї суботи, 21 квітня, на Олевщині, як і по всій Україні, відбувся День довкілля та День благоустрою. Вони заплановані в межах акції «За чисте довкілля» відповідно до Указу Президента, а також розпорядження голови ОДА Ігоря Гундича.  Весь місяць, з 2 до 30 квітня, на Житомирщині наводитимуть лад у населених пунктах – прибиратимуть сміття та займатимуться благоустроєм території.

Поміж основних заходів, упорядкування та приведення в належний стан парків, скверів, прибудинкових територій, дитячих, спортивних майданчиків, об’єктів масового перебування та відпочинку населення. Також прибирання вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту, облаштування кладовищ, меморіальних комплексів. А ще – посадка дерев та кущів, прибирання газонів і квітників, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, очищення берегів водойм та ін.

– Благоустрій територій залежить, насамперед, від рівня виховання кожного з нас та шанобливого ставлення до довкілля, – наголосив голова районної державної адміністрації  Дмитро Лазаренко.

21 квітня  працівники Олевської РДА, а саме: управління праці та соціального захисту населення; управління економічного розвитку, інфраструктури, містобудування та з питань цивільного захисту, відділу освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту та взаємодії з громадськістю, відділу фінансів,  відділу агропромислового розвитку,служби в справах дітей, архівного сектору та апарату райдержадміністрації    вийшли на спільне прибирання території, упродовж берегу річки  Уборть, яка починалася від центральної будівлі поштового зв’язку та закінчувалася біля районного стадіону «Колос». Загалом було зібрано усе сміття на цій ділянці.

Рік від року весняна акція не залишає байдужими олевчан. До її проведення активно долучаються установи, організації та підприємства, молодіжні громадські організації, учнівська та студентська молодь.

Кожен житель Олевщини зробив свій внесок, щоб на території нашого чудового міста та району  панували чистота і порядок!

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує