Головна / Новини / Новини регіону / 27 вересня - День дошкілля!

25.09.2020

Категорія: Новини регіону

27 вересня - День дошкілля!

Звертаючи широку увагу суспільства на цінність дошкільного виховання, проблеми дитячих дошкільних установ і дошкільного дитинства в цілому, в Україні, вихователі та працівники дошкільних установ відзначають своє професійне свято «Всеукраїнський день дошкілля» в останню неділю вересня. 

 

Дошкільний вік - один з найбільш відповідальних і важливих періодів у житті підростаючого покоління, в якому починається закладання любові до природи, навколишнього світу, любові до Батьківщини. У цей період не тільки закладаються основи світосприйняття і здоров’я дитини, формується особистість і вектор моральності, але і відбувається якесь незриме таїнство, яке відбувається тільки на рубежі поколінь - передача нашої спільної спадщини. 

 

Кожна дитяча душа – це індивідуальність, неповторність, а тому, вихователь ніби прекрасний  чарівник проникає в неї, адже кожна дитина – це скарбничка і тому саме вихователі наповнюють їх добром, порядністю і дарують дітям любов.

 

Бути вихователем - високе покликання і глибока повага. Від професіоналізму, терпіння і мудрості наших вихователів, уваги до унікального і своєрідного внутрішнього світу дитини, залежить те найдорожче, що у нас є - наше життя і наша надія. 

Дивіться також:

Зростає кількість інфікованих COVID-19 в Олевському районі!
Не пропустіть! 25 вересня Житомирщина долучиться до святкування Всесвітнього дня туризму
Варвари у «Камінному селі»

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує