Головна / Новини / Новини регіону / Фінсько-український трастовий фонд

11.10.2018

Категорія: Новини регіону

   В рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та МЗС Фінляндської Республіки, в Україні створено Фінсько-український трастовий фонд.

   Трастовий фонд (далі – Фонд) забезпечує грантове фінансування для проектів у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, що є інструментом співпраці двох країн у зазначеній сфері.

   Фонд фінансується МЗС Фінляндської Республіки. Управління здійснюється Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО. Відповідно до Угоди між Держенергоефективності та Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО Агентство є координатором роботи Фонду в Україні.

   Подати заявку на отримання грантового фінансування мають змогу як органи місцевого самоврядування, так і бізнес.

   Пріоритетними є заявки, щодо розробки якісних техніко-економічних обґрунтувань для проектів з відновлюваної енергетики.

   Детальну інформацію щодо роботи Фонду та порядку конкурсного відбору проектів можна ознайомитись на сайті Держенергоефективності у розділі «Діяльність» рубрика «Фінсько-український трастовий фонд» (http://saee.gov.ua/uk/content/finland-ukraine-trust-fund), де також розміщено форму анкети для подачі зазначеної заявки.

   За додатковою інформацією, просимо звертатись до:

- Андрія Левконюка, керівника групи з реалізації завдань Фонду з фінської сторони: andrew.levkonyuk@fcg.fi;

- Богдана Радченка, члена групи з реалізації завдань Фонду з української сторони: radchenkobohdan1@gmail.com, тел. (044) 590-54-15.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує