Головна / Новини / Новини регіону / Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу

26.06.2020

Категорія: Новини регіону

Міжнародний день боротьби проти зловживання наркотиками та їх незаконного обігу

26 червня 2020 року з 10:00 по 13:00 в обласному центрі проведуть Всеукраїнську акцію «Намалюй життя» до Міжнародного дня боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків. Про це повідомляє Житомирський обласний центр громадського здоров’я.

 

Суть акції полягає у зафарбовуванні написів, котрі рекламують інтернет-ресурси, спрямовані на розповсюдження наркотичних речовин на будівлях та парканах міста. Відповідно до проведеного моніторингу, більше 150 подібних написів забруднюють та захаращують місто Житомир.

 

Мета – привернення уваги громадськості до проблем залежностей, популяризація здорового способу життя та профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі.

 

Де? – м. Житомир, вул. Михайлівська.

 

Коли? – 26 червня 2020 року о 10.00.

 

Маршрути руху учасників акції:

 

І група – вул. Лятошинського, вул. Гоголівська, вул. Хлібна, вул. С. Бендери, вул. Львівська, пров. Житній, вул. Небесної Сотні, вул. Кн. Острозьких, вул. Київська;

 

ІІ група – вул. Пушкінська, прилеглі території до кінотеатру «Жовтень» та Обласної бібліотеки, вул. Л. Качинського, вул. Рильського, вул. Кафедральна, м-н Соборний, м-н Перемоги;

 

ІІІ група – вул. Грушевського, прилегла територія до Гімназії №3, вул. Лесі Українки, прилегла територія до Агротехнічного коледжу, вул. Крошенська, зупинка транспорту «вул. Каракульна», вул. Перемоги.

 

Довідково. 26 червня світова спільнота відзначає день всесвітнього значення – Міжнародний день боротьби з наркоманією та незаконним обігом наркотиків.

 

Дату було засновано у 1987 році Генеральною Асамблеєю ООН на знак вираження своєї рішучості посилювати діяльність і співпрацю для створення міжнародного суспільства, вільного від зловживання наркотиками. Рішення було прийнято 7 грудня 1987 року на основі рекомендації Міжнародної конференції з боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом, яка прийняла всеосяжний план діяльності з боротьби зі зловживанням наркотичними засобами.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує