Головна / Новини / Новини регіону / На Олевщині відзначили День автомобілістів та дорожників

25.10.2019

Категорія: Новини регіону

На Олевщині відзначили День автомобілістів та дорожників

            День автомобіліста і дорожника — професійне свято працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства України.
Відзначають його щорічно в останню неділю жовтня. Урочистості відбулися сьогодні, 24 жовтня 2019 року.
             Працівників вітали т.в.о голови адміністрації Леонід Котвицький, начальник управління  економічного розвитку, інфраструктури, містобудування та з питань цивільного захисту - начальник Рудницька Леся Леонідівна, заступник голови районної ради Ковальчук Олександр Станіславович,

міський голова м.Олевськ Олег Омельчук, заступник голови Яків Осипчук.

        Під час урочистої зустрічі було наголошено на важливості роботи працівників цієї галузі. Адже сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини важко уявити без автомобільного транспорту та дорожнього господарства. Саме від стану доріг і узгодженої роботи перевізників залежить якість і своєчасність забезпечення потреб громадян, робота промислового комплексу та соціальної сфери.

          Чимало теплих слів подяки прозвучало цього дня на адресу автоперевізників району, які здійснюють пільгові перевезення соціально вразливих верств населення, у першу чергу учасників бойових дій та членів сімей загиблих учасників АТО. Завдяки професіоналізму та наполегливості працівників транспортної та дорожньої галузі регіону з'являються нові сучасні дороги, що є свідченням успішного просування України до європейської спільноти, зміцненням її статусу транзитної держави.
          Окрім привітань найкращі представники галузі отримали грамоти, дипломи та подяки. 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує