Головна / Новини / Новини регіону / Не пропустіть! 25 вересня Житомирщина долучиться до святкування Всесвітнього дня туризму

24.09.2020

Категорія: Новини регіону

Не пропустіть! 25 вересня Житомирщина долучиться до святкування Всесвітнього дня туризму

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму та День туризму в Україні.  Свято започаткували з метою популяризації туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти.

 

Для України це свято є особливим, оскільки наша країна має унікальні можливості для розвитку всіх без винятку видів туризму — від гірського, лікувального до екстремального і паломницького.

 

Цьогоріч в умовах пандемії особливу увагу зосереджено на розвитку внутрішнього туризму. Так, Президентом України Володимиром Зеленським ініційовано програму «Мандруй Україною».

 

25 вересня головною подією, що пройде на рівні Житомирської області в рамках святкування Всесвітнього дня туризму, стане перше засідання новоствореного консультативно-дорадчого органу при Житомирській обласній державній адміністрації — Ради з питань розвитку туризму. Перед засіданням Ради відбудеться нагородження відзнаками облдержадміністрації кращих працівників сфери туризму Житомирської області.

 

Також 25 вересня пройде нагородження переможців конкурсу туристичної фотографії, що тривав в області з червня по вересень 2020 року. Біля кінотеатру «Жовтень» буде представлена фотосушка з роботами учасників та переможців, фотозона та креативний простір.

 

Для тих, хто не встигне переглянути фотороботи майстрів, виставка продовжуватиметься з 28 вересня по 16 жовтня у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олега Ольжича.

 

Ну і звичайно ж святкування Всесвітнього дня туризму не може пройти без екскурсійної поїздки. Тому Житомирський обласний туристичний інформаційний центр організовує поїздку за новим туристичним маршрутом до м. Малина. Екскурсантами стануть переможці вищезгаданого конкурсу туристичної фотографії та переможці туристичної вікторини. Адже протягом тижня на сайті обласного туристичного центру можна було дати відповідь на  10 питань про туристичні місця Житомирщини та за умови усіх правильних відповідей виграти туристичну поїздку.

 

Організатором та ініціатором заходів є Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА спільно з Житомирським обласним туристичним інформаційним центром.

 

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ 

 

Дата та час проведення Місце проведення Назва заходу
25-27.09.2020 фойєоблради Виставка інформаційних стендів «Житомирщина туристична»
25.09-16.10. 2020 Обласна універсальна  наукова бібліотека ім.О.Ольжича Виставка  переможців і учасників відкритого обласного конкурсу туристичної фотографії «Житомирщина туристична»
10:0025.09.2020 мала залаоблради Нагородження кращих працівників галузі туризму Житомирської області
10:2025.09.2020 мала залаоблради Засідання ради з питань розвитку туризму Житомирської області
12:30-15.3025.09.2020 майданчик біля кінотеатру «Жовтень» Туристичний майданчик:– інформаційний куточок

 

– фотосушка «Житомирщина туристична» від переможців і учасників відкритого обласного конкурсу туристичної фотографії

-вручення нагород переможцям фотоконкурсу

– вручення нагород кращим у галузі туризму області та друзям-партнерам ТІЦу

– фотозона

15:3025.09.2020 Національний музей космонавтики ім.С.П.Корольова Теле-міст Житомир-Чернівці-Полтава «Дестинації без менеджменту? Туризм як рушійна сила розвитку міста та регіону»
27.09.2020 Музейні заклади області Дні відкритих дверей у музейних закладах області (за згодою)
27.09.2020 м.МалинЖитомирська область Промо-тур «Знайомство з Малином» для переможців вікторини «Мандруємо Житомирщиною»
11:0029.09.2020

 

 

Житомирська область ZOOM-нарада для відповідальних за галузь туризму у структурних підрозділах райдержадміністрацій, міськвиконкомів, ОТГ

#Всесвітній_день_туризму #Мандруй_Україною #Мандруй_Житомирщиною 

#Житомирщина_вражає

Дивіться також:

Варвари у «Камінному селі»
Велике будівництво на Житомирщині: незабаром у Радомишлі відкриється реконструйований спорткомплекс «Динамо».
Уряд визначив чисельність громадян, які підлягають призову на строкову військову службу в жовтні-грудні 2020 року

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує