Головна / Новини / Новини регіону / Пакунок малюка

05.10.2018

Категорія: Новини регіону

Пакунок малюка
Пакунок малюка

У Олевському районі  в межах загальнодержавної програми відбулося вручення  пакунків малюка, які, відповідно до загальнодержавної програми, що почала діяти з 1 вересня цього року, виділяються для кожної новонародженої дитини. Це визначено постановою Кабінету міністрів України від 20 червня 2018 року № 512 «Щодо отримання одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка».

Перші «пакунки малюка» батькам вручили голова адміністрації Дмитро Лазаренко та начальник управління праці та соціального захисту населення Олевської районної державної адміністрації Ольга Островська.

Як роз’яснили в управлінні праці та соціального захисту населення, передбачено, що «пакунок малюка» видаватимуть при виписці дитини з пологового будинку. Однак через певні причини перші пакунки не були передані на місця вчасно, тому всі заяви батьків з пологового будинку були передані до управління праці та соціального захисту населення.

Очільник району поспілкувався з батьками щодо проблем, з якими їм довелося зіткнутися, перебуваючи у пологовому будинку.

У межах дії проекту у Олевському  районі вже 15 щасливих матусь отримали свій «пакунок малюка».

Довідка:
В Україні стартував пілотний проект із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка». «Пакунок малюка» безкоштовно надають породіллі у межах дії постанови Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 р. № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» та покликаний допомогти українським родинам забезпечити новонароджених найнеобхіднішими і високоякісними речами.

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує