Головна / Новини / Новини регіону / Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

08.11.2019

Категорія: Новини регіону

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

9 ЛИСТОПАДА – ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

          Щорічно це свято відзначається в нашій державі разом із Днем української писемності та мови, що є символічно, адже кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру.       У цей день ми вшановуємо тих, хто відроджує духовні скарби нашого краю, дбає про культурний розвиток держави, займається народним мистецтвом.

На кожному заході, на кожному святі чи відзначенні визначної дати нас супроводжують працівники культури, часом нехтуючи вихідними днями чи власним часом та особистими справами.

     8 листопада у міському будинку культури відбулись урочисті заходи до Дня  працівників культури та майстрів народного мистецтва.

 З вітальними словами перед присутніми виступив народний депутат України Володимир Арешонков, т.в.о. голови Олевської районної державної адміністрації Леонід Котвицький, заступник міського голови Яків Осипчук, заступник  міського голови Олександр Ніколайчук, начальник відділу культури  Олевської міської ради Ірина Кльоц.

Найтепліші слова привітання і найщиріші слова вдячності на адресу працівників культосвітніх закладів висловили очільники району, а також нагородили Почесними грамотами та Подяками кращих працівників культури Олевського  району.

Приємним сюрпризом  усім присутнім стали подарунки для клубних закладів. 

Святковий настрій та музичні вітання були подаровані усім присутнім  творчими колективами  району.

 

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує