Головна / Новини / Події / Аналіз стану роботи зі зверненнями громадян

06.07.2015

Категорія: Події

Аналіз стану роботи зі зверненнями громадян

Питання особистого прийому громадян і розгляду заяв, дотримання строку виконання розглядаються щопонеділка на апаратних нарадах при голові районної державної адміністрації, де конкретно вирішуються особливо складні питання, підняті у зверненнях громадян, із порушенням встановлених законодавством строків, безпідставної передачі розгляду звернень іншим керівникам та установам.

Щоквартального аналізується стан роботи зі зверненнями громадян та враховується при оцінці роботи виконавчих комітетів сільських, селищних та Олевської міської рад.

За 6 місяців 2015 року  до районної державної адміністрації надійшло 92 письмових та 208  усних звернень громадян, що на 24% менше, ніж за  минулий 2014 рік.

Головою, заступниками голови райдержадміністрації проведено 24 виїзних прийомів громадян, де розглянуто 53 звернень та 60 особистих прийомів, де розглянуто 155 звернень.

Всього за звітний період керівництвом райдержадміністрації розглянуто 300 звернень, з яких 6 є колективними. В цілому з урахуванням колективних звернень до райдержадміністрації звернулося 392 громадянина.

Основними питаннями, які висвітлюються у зверненнях громадян є питання: соціального захисту – 209, аграрної політики і земельних відносин – 14 комунального господарства – 19, освіти – 6.

Найбільше звернень до райдержадміністрації за звітний період надійшло з

м. Олевська – 85,  Білокоровицької – 27,  Руднє-Бистрянської – 19, Кам'янської-15 Тепеницької — 18, Новобілокоровицької — 24,    Жубровицької – 15,   Копищенської – 13, Хочинської – 9  сільських рад.

За 6  місяці  2015 року до райдержадміністрації звернулося пенсіонерів – 53,  безробітних – 82, багатодітних сімей – 20, інвалідів І,ІІ,ІІІ груп – 53, особи, що потерпіли від аварії на ЧАЕС – 7. 

За звітний період надано матеріальну допомогу 119 громадянам на    загальну суму 68600 гривень, із них отримали: сім’ї, годувальники яких проходять військову службу за призовом під час мобілізації – 36, громадяни, які прибувають в Олевський район зі східних областей України та АР Крим – 4, інваліди І,ІІ,ІІІ груп – 36, потерпілі від аварії на ЧАЕС – 2, багатодітні сім’ї – 6, пенсіонери – 11, безробітні –15 та інші категорії громадян.

Постійно вживаються заходи для поновлення прав і свобод громадян.

Питання роботи зі зверненнями громадян перебувають на постійному контролі в районній державній адміністрації, як того вимагає чинне законодавство.

 

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує