Головна / Новини / Події / Професійне свято медичних праціників

16.06.2017

Категорія: Події

Професійне свято медичних праціників

Професійне свято медичних праціників

Щороку, в третю неділю червня, відзначається День медичного працівника. 15 червня в районному будинку культури відзначили своє професійне свято і медичні працівники Олевщини. До привітань приєдналися: народний депутат України Володимир Арешонков, голова  районної ради Віктор Троц, керівник апарату райдержадміністрації Леонід Котвицький , секретар та заступник Олевської міської ради Віталій Шейко та Яків Осипчук, які висловили  найщиріші вітання та нагородили подяками працівників Олевської ЦРЛ та КЗ «ПМСД».  

Зі словами вдячності та привітаннями до своїх колег звернулися і  головні лікарі ЦРЛ та КЗ «ПМСД» Павло Демкович та Людмила Орлицька, які  розповідали про найголовніші досягнення – це збереження мережі медичних закладів, їхнього кадрового потенціалу.

«Завдяки медичним працівникам району вдалося зберегти охорону здоров’я, як галузь. І в цьому заслуга кожного лікаря, медичної сестри, санітарки. Тому, що без кваліфікованих фахівців своєї справи, без відданих медицині людей, вирішити завдання збереження і зміцнення здоров’я населення району неможливо», - говорили вони. Не забули привітати  і  ветеранів медицини, побажавши їм міцного здоров’я та довгих років життя.

Танцювальну та розважальну програму свята забезпечили вихованці Олевського ЦХЕТУМу та працівники відділу культури Олевської ОТГ.

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує