Головна / Новини / Події / ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ЖИТЛОВІ СУБСИДІЇ

10.09.2015

Категорія: Події

Якщо у Вас виникають питання щодо порядку надання житлових субсидій мешканцям Олевського району, відповіді на них Ви можете отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Олевської райдержадміністрації, або за телефоном "гарячої лінії" – 2-17-70 – відділ грошових виплат і компенсацій. Також інформацію можна отримати за телефоном Урядової «гарячої лінії» 0 800 507 309 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).

ЩО ТАКЕ ЖИТЛОВА СУБСИДІЯ

З 1 травня 2015р. діє спрощений порядок призначення субсидій. Житлова субсидія – це допомога, яка надається державою з коштів бюджету тим родинам чи одиноким громадянам, у яких сукупна сума витрат на комунальні послуги перевищує встановлений державою відсоток від щомісячного доходу. Житлова субсидія призначається терміном на 12 місяців.

КОМУ ПРИЗНАЧАЄТЬСЯ СУБСИДІЯ

Субсидія призначається одному із членів сім’ї, зареєстрованому у житлі і на якого відкрито особовий рахунок на оплату житлово – комунальних послуг. Право на оформлення субсидій мають також особи, які орендують житло на підставі письмового договору.

ХТО НЕ МАЄ ПРАВА НА СУБСИДІЮ

Не отримає субсидію домогосподарство, будь – який членів якого протягом року здійснив одноразову купівлю на суму, що перевищує 50 тис. грн.

КУДИ І ЯК ПОДАЮТЬСЯ ДОКУМЕНТИ НА ОФОРМЛЕННЯ СУБСИДІЇ

Документи для призначення житлової субсидії можна надіслати ПОШТОЮ до місцевого управління праці та соціального захисту населення.

Також можна особисто звернутися щодо призначення субсидії до управління соцзахисту за місцем реєстрації. У сільській місцевості прийом документів для призначення субсидій здійснюють також уповноважені особи, які визначаються виконавчими органами сільських, селищних рад.

ЯКІ ДОКУМЕНТИ ПОТРІБНІ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ СУБСИДІЇ

 

Всі документи, які потрібні вам для оформлення субсидії, вже надійшли у вашу поштову скриньку. Якщо документів немає – звертайтеся до місцевих управлінь соцзахисту, а в сільській місцевості – до сільської (селищної) ради. 

Для призначення субсидій необхідно заповнити ЛИШЕ ДВА ДОКУМЕНТИ:

 

-         спрощену заяву (на 1 аркуші);

-         спрощену декларацію про доходи і витрати осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні (на 1 аркуші).

Жодних інших документів заповнювати НЕ ПОТРІБНО.

Усі інші відомості державні органи отримують самостійно.      Забороняється вимагати від громадян додаткові документи, окрім зазначених вище.

 

ХТО ОТРИМАЄ СУБСИДІЮ АВТОМАТИЧНО

Автоматично отримають субсидію сім’ї, які одержували її протягом опалювального сезону 2014 – 2015р. Їм не потрібно подавати жодні документи і звертатися до органів соціального захисту. Фахівці самостійно виконають всю роботу, необхідну для надання субсидії таким громадянам.

З більш детальною інформацією про нові правила оформлення субсидії можна ознайомитися на сайті Міністерства соціальної політики України www.mlsp.gov.ua у розділі «Все про житлові субсидії.

 

Дивіться також:

Навігація:

Остані Новини
Всі Новини
Архів новин

Категорія новин:

Новини регіону
Події
Нацдержслужба України інформує